Moonset Newsletter wysyłam już

od 2013 roku 

co tydzień do ponad 12 tysięcy Czytelników i Czytelniczek (stan na 2020).

Co poniedziałek, późnym wieczorem, a właściwie już głęboką nocą, wysyłam maila o najważniejszych astro-wydarzeniach tygodnia, informuję o nowych tekstach na blogu i fb. Czasem też o zbliżających się wydarzeniach (jak Zgromadzenie Księżycowe) czy o innych moich propozycjach dla Was.

Ważną częścią każdego newslettera jest Kalendarz Księżycowy, z datami i godzinami pobytu Księżyca w znakach, który pozwoli Ci lepiej zaplanować tydzień i „przewidzieć” kiedy na co będziesz mieć większe flow.

W wersji darmowej newslettera ograniczam się do jednego – dwóch najważniejszych wydarzeń tygodnia, jeśli więc jesteś zainteresowany/a pełno-wymiarową tygodniową prognozą wzbogaconą o tygodniowy rozkład jazdy, czyli opis każdego dnia z osobna tutaj możesz się zapisać do Moonset Newslettera w wersji Premium.

Ważne! Po zapisaniu otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie – jeśli jej brak, sprawdź w spamie i innych folderach w skrzynce.

Jeśli newslettery lądują w spamie, najlepiej zaradzisz temu dodając nadawcę (mnie 🙂 ) do zaufanych (instruktaże jak to zrobić znajdziesz na innych blogach, więc, zamiast to samo powtarzać, po prostu podlinkuję, np. tutaj lub tutaj).