Moonset Newsletter Free

Od 2013 co poniedziałek, późnym wieczorem, a właściwie już głęboką nocą, wysyłam do ponad 16 tys. Czytelników i Czytelniczek maila o najważniejszych astro-wydarzeniach tygodnia, informuję o nowych tekstach na blogu i fb. Czasem też o zbliżających się wydarzeniach czy o innych moich propozycjach dla Was.

Ważną częścią każdego newslettera jest Kalendarz Księżycowy, z datami i godzinami pobytu Księżyca w znakach, który pozwoli Ci lepiej zaplanować tydzień i “przewidzieć” kiedy na co będziesz mieć większe flow.

Ważne! Po zapisaniu otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie – jeśli jej brak, sprawdź w spamie i innych folderach w skrzynce. Bez potwierdzenia maile nie będą wysyłane!

Uwaga! Proszę nie podawać maila z Interii! Z jakiegoś sobie znanego powodu Interia często odrzuca newslettery i ja nic z tym nie mogę zrobić. Ewentualnie Ty jako ich klient_ka możesz do nich napisać, jeśli moje newslettery do Ciebie nie dochodzą. 

Na początku newsletter może lądować w spamie, najlepiej zaradzisz temu dodając nadawcę (mnie 🙂 ) do zaufanych (instruktaże jak to zrobić znajdziesz np. tutaj).

W wersji darmowej newslettera ograniczam się do jednego-dwóch najważniejszych wydarzeń tygodnia, jeśli więc jesteś zainteresowany/a pełno-wymiarową tygodniową prognozą wzbogaconą o Tygodniowy Rozkład Jazdy, czyli opis każdego dnia z osobna tutaj możesz się zapisać do Moonset Newslettera w wersji Premium.