Cotygodniowa pogłębiona prognoza wraz
z opisem każdego dnia i garścią wskazówek jak nawigować w kosmicznych energiach.

Newsletter Premium

Cotygodniowa prognoza w stylu Moonset, czyli nie tylko o tym jak planety się ustawiają na niebie, ale też czemu to sprzyja, jakie tematy może nam pomóc poodkrywać, jak sobie z tym radzić i czemu to wszystko służy.

W odróżnieniu od wersji Newslettera Free tutaj otrzymujesz pełny opis tego, co się dzieje w danym tygodniu wzbogacony tygodniowym Rozkładem Jazdy, czy rozpiską dotyczącą każdego dnia.

Dodatkowo informacje o moich nowych tekstach na blogu, o innych moich działaniach wydarzeniach, ofercie, poleceniach, czy promocjach dla subskrybentów Premium.

Podobnie jak Newsletter Free, Premium wysyłam w poniedziałki późnym wieczorem / głęboką nocą 🙂

Ważne! Proszę w zamówieniu nie podawać e-maila z Interii! Z jakiegoś powodu często odrzuca ona moje newslettery i nic z tym nie mogę zrobić. 

Ważne! Proszę w zamówieniu nie podawać e-maila z Interii! Z jakiegoś powodu często odrzuca ona moje newslettery i nic z tym nie mogę zrobić. 

10% dochodu ze sprzedaży Newslettera PREMIUM przekazywane jest na azyl dla koni uratowanych KONIE POD SKRZYDŁAMI Magdaleny Szmigiery

28 dni

PLN 13
  • Sposób by wypróbować Newsletter Premium przez jeden pełny cykl księżycowy. Dokładnie 4 tygodnie prognozy.

3 MIESIĄCE

PLN 33
  • Trzy cykle księżycowe z Newsletterem Premium by się rozsmakować w kosmicznych rytmach. Minimum 12 tygodniowych prognoz.

12 miesięcy

PLN 121
  • Cały rok cotygodniowych prognoz od Moonset
  •  
  •  
NAJTANIEJ