Co robię?

Co robię?

Moonset Newsletter

Wysyłam go raz w tygodniu już od 2013 roku – co tydzień do ponad 14 tysięcy Czytelników i Czytelniczek (stan na 2022).

Jest to opis najważniejszych astro-wydarzeń tygodnia. W newsletterze informuję też o nowych tekstach czy video. Czasem też o zbliżających się wydarzeniach (jak Zgromadzenie Księżycowe) czy innych moich propozycjach dla Was.

Ważną częścią każdego newslettera jest Kalendarz Księżycowy, z datami i godzinami pobytu Księżyca w znakach, który pozwoli Ci lepiej zaplanować tydzień i „przewidzieć” kiedy na co będziesz mieć większe “flow”.

W wersji darmowej newslettera ograniczam się do jednego – dwóch najważniejszych wydarzeń tygodnia. Wysyłam go co poniedziałek późnym wieczorem (czasem nawet już po północy – najlepiej pisze mi się po nocach 😉 )

Moonset Newsletter Premium

Cotygodniowa prognoza w stylu Moonset, czyli nie tylko o tym jak planety się ustawiają na niebie, ale też czemu to sprzyja, jakie tematy może nam pomóc poodkrywać, jak sobie z tym radzić i czemu to wszystko służy.

W odróżnieniu od wersji Newslettera Free tutaj otrzymujesz pełny opis tego, co się dzieje w danym tygodniu wzbogacony tygodniowym Rozkładem Jazdy, czy rozpiską dotyczącą każdego dnia.

Dodatkowo informacje o moich nowych tekstach na blogu, o innych moich działaniach wydarzeniach, ofercie, poleceniach, czy promocjach dla subskrybentów Premium. 

Podobnie jak Newsletter Free, Premium wysyłam w poniedziałki późnym wieczorem / głęboką nocą 🙂 

Osobisty Astrokalendarz

Osobisty Astrokalendarz to nie tyle prognoza astrologiczna, co astrologiczne narzędzie rozwoju osobistego, wspierające w dostrojeniu się dynamiki naszych osobistych cykli. 

Szczegółowo opisuje poszczególne okresy w roku wraz ze wskazówkami jak z nich najlepiej skorzystać. Praca ta oparta jest o dokładną datę urodzenia z godziną i miejscem. Im dokładniejsza godzina tym dokładniejszy Astrokalendarz! 

Dzięki Astrokalendarzowi możesz zaplanować rok tak by zawsze wykorzystywać możliwości jakie niesie dany czas, zamiast działać mu wbrew. 

Opisy pozycji Saturna i Jowisza pozwolą Ci określić najważniejsze wyzwania i cele nadchodzącego roku, oraz dziedziny, w których los będzie Ci sprzyjał. Natomiast informacje o retrogradacjach Merkurego, Wenus i Marsa dadzą Ci wgląd w to jakie sfery Twojego życia i tematy będzie weryfikować dana retrogradacja i na co być szczególnie czujnym 🙂

Medytacje księżycowe

W grudniu 2013 zainicjowałam akcję na facebooku polegającą na wspólnej medytacji w czasie dokładnej godziny pełni lub nowiu łączącej ludzi w różnych miejscach globu

Od tego czasu Medytacje Księżycowe wciąż rosną i gromadzą setki uczestników gotowych wstać w tym celu w środku nocy lub zatrzymać się w podróży. Przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i więcej informacji o samym wydarzeniu znajdziesz tutaj.

Projekty i wydarzenia

Poza pisaniem na tym blogu robię jeszcze parę innych rzeczy:

 Emocni – projekt prowadzony wspólnie z Józefem Uzdowskim. W ramach projektu prowadziliśmy zajęcia kręgowo-warsztatowe “Spotkania z Cieniem” 

eksploracje mitów i baśni w poszukiwaniu głębszych i aktualnych dla nas sensów – być może powstanie książka, a tymczasem zapraszam do czytania opublikowanych już na blogu artykułów. 

Astrologiczne Opowieści, czyli cykl zajęć o podstawach astrologii, a konkretnie o tym jak postrzegam znaczenie planet w horoskopie urodzeniowym (z bardzo psychologicznej, a także symbolicznej perspektywy) oraz o mojej koncepcji horoskopu (kosmogramu) jako Teatru Wewnętrznych Postaci.

28 dni

PLN 11
  • Sposób by wypróbować Newsletter Premium przez jeden pełny cykl księżycowy. Dokładnie 4 tygodnie prognozy.

3 MIESIĄCE

PLN 29
  • Trzy cykle księżycowe z Newsletterem Premium by się rozsmakować w kosmicznych rytmach. Minimum 12 tygodniowych prognoz.

12 miesięcy

PLN 111
  • Dla tych co wiedzą czego chcą!
NAJTANIEJ