Webinar "Psychologia Księżyca" - nagranie i materiały

Chcesz wiedzieć co oznacza Księżyc w astrologii i jak możemy dzięki niemu lepiej rozumieć siebie, swoje potrzeby i emocje? A może trudno Ci zrozumieć co oznacza Twój urodzeniowy Księżyc,  opisy Twojego księżycowego znaku Ci nie pasują, trudno Ci się z nim zidentyfikować? Albo też niby wszystko jasne, ale ciężko Ci zadbać o swoją księżycową stronę (aka wrażliwość) i czasem łapiesz się na tym, że gdy jest Ci trudno to robisz coś co tylko pogarsza Twoje samopoczucie?

Zapraszam Cię do rozpoczęcia własnej podróży z Twoim urodzeniowym Księżycem!

Po wykupieniu webinaru otrzymasz maila z linkiem do nagrania i materiałów (czas dostępu – 365 dni)

Astrologia psychologiczna* a Księżyc

Gdy patrzymy na astrologię z psychologicznej perspektywy Księżyc musi przyciągać nasz wzrok. Symbolizuje on to co nieświadome, to głęboko ukryte w naszej psychice – a nawet samą Psyche. Opowiada on historię o naszych emocjach, o potrzebach, które za nimi stoją, o tym jak reagujemy na świat i jak wiążemy się z innymi ludźmi. 

To nasze „ukryte Ja” – ta część nas, którą pokazujemy tylko najbliższym, albo ukrywamy nawet przed samym sobą. Często nie lubimy tej części, zbyt dużo tam zranień z dzieciństwa, niezrozumiałych emocji, reakcji i odruchów, których wolelibyśmy nie mieć. Ta część, to nasza Wrażliwość, która tak często mylona jest za słabością, czy zależnością… a która jest bramą do doświadczania swojego życia w pełni, do rozpoznawania co jest dla mnie dobre i zaspokajania najgłębszych potrzeb, bramą do zaufania, poczucia szczęścia i do miłości

* znana też jako astropsychologia lub psychoastrologia

 

Na webinarze inicjującym serię Akademii Astrologii Pełni opowiem Wam więcej

o symbolice i psychologii Księżyca 

Co jednak dla mnie szczególnie ważne nie zatrzymamy się na teoriach Freuda czy Junga, a pójdziemy dalej tam gdzie z teorii rodzą się praktyczne rozwiązania. Ważną bazą będzie dla nas teoria poliwagalna Porgesa opisująca stany regulacji i to co się z nami dzieje na poziomie biologicznym gdy ciało (a na poziomie astrologicznym nasz Księżyc) rejestruje zagrożenie i jak możemy się samoregulować po doświadczonym stresie. 

Dla nas ważne będzie to do zrozumienia jak działa Księżyc, a także dlaczego czasem możemy się zachowywać tak jakbyśmy „celowo” pogarszali naszą sytuację. W ramach wykładu będę opisywać na przykładzie wybranych znaków księżycowych, jak różne mogą być nasze potrzeby, sposoby wyrażania emocji, oraz samoregulacji, a także dlaczego doświadczamy dziwnej „niemocy” w wybranym obszarze. 

Ważne też będzie nauczenie się, jak rozpoznawać, że jesteśmy przeciążeni, zwłaszcza jeśli towarzyszy temu odcięcie od emocji i ciała. Pozycja Księżyca w naszym horoskopie urodzeniowym będzie tu dla nas przewodnikiem 🙂 Informacje jak znaleźć w jakim znaku jest Twój Księżyc, oraz podstawowe opisy każdego znaku znajdziesz w tym artykule.

Do wykładu będą dołączone materiały, w których opisuję wszystkie pozycje Księżyca w znakach. Dowiesz się z nich jak każdy z 12 Księżycy funkcjonuje w warunkach komfortu, walki, a jak w zamrożeniu, a także jaki unikalny dar nam oferuje.

Księżyc w horoskopie mówi nam:

Czego potrzebujesz, by czuć się bezpiecznie, komfortowo i jak budować swoją bazę bezpieczeństwa?

Jak instynktownie reagujesz na otoczenie i jak odruchowo wchodzisz w kontakt z innymi?

Jak doświadczasz i wyrażasz emocje?

Dlaczego czasem działamy odwrotnie do tego, czego potrzebujemy?

Po czym poznać, że jesteśmy przeciążeni, odcięci od emocji i siebie i jak możemy się wtedy regulować?

Pod jakimi przebraniami ukrywają się nasze silne emocje i co robimy odruchowo w czasie kryzysu?

Jakie praktyki na samoregulację będą dla Ciebie najlepsze?

W planach Kręgi Księżycowe! 🙂

Będą to spotkania dla osób, które mają Księżyc w tym samym znaku i co za tym idzie podobny styl doświadczania emocji i radzenia sobie z nimi. 

Będziemy wspólnie szukać, jakie rozwiązania się dla Was najlepiej sprawdzają i rozmawiać zarówno o podobieństwach, jak i o tym, jak czasem możemy odmiennie manifestować tą samą jakość. 

Pozwoli nam to poszerzyć perspektywę i wyjść poza ograniczenia w postrzeganiu samych siebie, swojej emocjonalności i potrzeb, a także wspólnie lepiej zrozumieć o czym mówi nasz / wasz / Twój / mój Księżyc 🙂

Szczegóły:

Czas trwania wykładu: 2h

Załączone materiały o Księżycu w każdym ze znaków.

Prowadząca: Maria Moonset Matuszewska

Cena: 130 zł*

*podobnie jak w przypadku newslettera 10% dochodu trafia do uratowanych koni Pod Skrzydłami Magdaleny Szmigiery!

** wystawiam faktury Vat

Kupujący będą mieli dostęp do nagrania z webinaru przez rok.

Kontakt: astrologiapelni@gmail.com